Mountfield Mělník: Oáza pro zahradní techniku v České republice

Mountfield Mělník

Historie a popis prodejny Mountfield Mělník

Mountfield Mělník je jednou z nejstarších prodejen zahradní techniky v České republice. Byla otevřena v roce 1995 a od té doby si získala širokou klientelu díky své kvalitní nabídce a profesionálnímu přístupu. Prodejna se nachází na okraji města Mělník a disponuje rozsáhlým sortimentem zahradní techniky od traktorů po ruční nářadí. V prostorném areálu najdete také servisní středisko a přátelský personál, který vám rád poradí s výběrem správného stroje pro vaši zahradu.

Nabízené sortiment zahradní techniky a nářadí

Nabízený sortiment zahradní techniky a nářadí v prodejně Mountfield Mělník je široký a kvalitní. Zákazníci zde mohou nalézt sekačky na trávu různých značek a typů, ruční i elektrické zahradní nářadí, vybavení pro zalévání zahrady, ale také například grily, bazény nebo dětské hřiště. Specializovaní pracovníci vám rádi poradí s výběrem správné techniky pro vaši zahradu či terasu. Díky spolupráci s renomovanými dodavateli je sortiment pravidelně obměňován podle aktuálních trendů a potřeb zákazníků.

Služby poskytované zákazníkům v prodejně

Ve prodejně Mountfield Mělník jsou zákazníkům poskytovány široké služby, které usnadňují nákup zahradní techniky a nářadí. Zaměstnanci jsou vždy ochotní poradit s výběrem správného stroje či příslušenství dle potřeb zákazníka. K dispozici je také servis a opravy zakoupených výrobků, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost techniky. Pro zákazníky je k dispozici i možnost zapůjčení náhradního stroje během doby opravy. Díky těmto službám se zákazníci cítí dobře opečováni a jejich potřeby jsou vždy na prvním místě.

Informace o otevírací době a kontaktních údajích

Mountfield Mělník je otevřený každý den v týdnu s výjimkou neděle. Otevírací doba pro zákazníky je od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00 a v sobotu od 8:00 do 12:00. Prodejna se nachází na adrese U Vodojemu 1475, Mělník. Pro bližší informace a dotazy můžete kontaktovat prodejnu prostřednictvím telefonního čísla +420 315 622 333 nebo e-mailem na info@mountfield-melnik.cz. Zákazníci tak mohou snadno získat potřebné informace před návštěvou prodejny Mountfield Mělník.

Aktuální akce a slevy pro zákazníky

V prodejně Mountfield Mělník si zákazníci mohou v současné době užít řadu skvělých akcí a slev. Mezi aktuální nabídky patří například sleva 20 % na vybrané benzínové sekačky nebo akce "Kupte jednu, druhou za poloviční cenu" na vybrané zahradní nářadí. Pro ty, kteří plánují investovat do nového zahradního vybavení, je tato nabídka skvělou příležitostí ušetřit peníze a zároveň si pořídit kvalitní techniku od renomovaného výrobce. Nezapomeňte sledovat webové stránky pro další informace o aktuálních akcích a slevách!

Zkušenosti zákazníků a recenze prodejny Mountfield Mělník

Zkušenosti zákazníků s prodejnou Mountfield Mělník jsou velmi pozitivní. Zákazníci oceňují široký sortiment zahradní techniky a nářadí, včetně profesionálního poradenství od kvalifikovaných zaměstnanců. Velkou výhodou je také rychlé a efektivní vyřízení objednávek a ochota personálu pomoci s jakýmkoli dotazem či problémem. Dle recenzí zákazníků se jedná o spolehlivého partnera pro každého zahrádkáře či profesionálního zahradníka.

Publikováno: 19. 03. 2024

Kategorie: zahrada

Autor: Jitka Žáčková

Tagy: mountfield mělník | prodejna zahradní techniky